Abraka muzika

23.11.2016

Na úterý 22. listopadu si pro děti připravil v místním kině Petr Novák se skupinou ABRAKA MUZIKA didaktický program, který již tradičně souvisel s výukou a výchovou.

Děti si zábavnou formou vyzkoušely základy slušného chování, např. jak pomáháme starším, kdo první vstupuje do místnosti, kdo nese deštník, jak má vypadat správný pozdrav apod. Se svými kolegy na jevišti dětem dále názorně předvedl, jak se může projevovat šikana. Do celého programu byly děti aktivně zapojovány, všichni členové skupiny udržovali přímý kontakt s celým publikem. Nechyběly rytmické a opět poučné písničky, které nás všechny pokaždé roztleskaly.

Vystoupení jako vždy nezklamalo a už nyní se s dětmi těšíme na další setkání.

Výchovný koncert Výchovný koncert Výchovný koncert Výchovný koncert Výchovný koncert

• REDIZO 600 140 784
Vybíráme z fotogalerie Tenis