Abraka muzika

15.10.2018

V pátek 12.10. děti 1. – 4. ročníků naší školy zhlédli v MKZ  primární interaktivní program UMÍME BÝT SPOLU. Tento pořad předvedla nám dobře známá hudební skupina ABRAKA MUZIKA. Na názorných příkladech jsme si společně  připomněli jaké emoce mohou vyvolat vzájemná setkání – pochopení x odmítání, šikana X přátelství, nenávist X zalíbení….  Do celého programu byly děti aktivně zapojeny a   zařazení nových hudebních technik, jako je použití looperu, udělalo celé vystoupení  velmi poutavým a zajímavým.

Páteční dopoledne proběhlo  ve velmi milé atmosféře a žáci si dokonce při poslední písničce společně s protagonisty ABRAKY MUZIKY zatancovali.

Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika Abraka muzika

Vybíráme z fotogalerie ŠD duben 2015 sníh