Čarodějnický slet

9.5.2018

V pátek 27.4. si děti užily čarodějnický rej. Sluníčko svítilo, a tak jsme se mohli vydat pěšky podél naší říčky Sitky až na Závodní ulici.

Malé čarodějnice i čarodějové byli řádně ustrojeni, všechny převleky byly  strašidelné, nechybělo líčení, klobouky všech tvarů, košťata a různí hadi a jiná kouzelná zvířátka, bez kterých se pořádné čarodějnice prostě neobejdou.

Po společném pronesení zázračného zaříkadla, konečně mohla začít zábava, od různých soutěží a závodění, opékání špekáčků až po volbu Miss čarodějnice.

Za odměnu dostali " čarodějnice a čarodějové" žížaly, hady a myši .

Za rok se opět těšíme, vaše čarodějnice Ludinka, Danulinka a Georginka :D

• REDIZO 600 140 784