Cena v celostátní výtvarné soutěži EVŠ je doma

11.6.2019

Dne 5. a 6. června probíhala v Plzni již 28.celostátní přehlídka výtvarné a literární tvorby žáků všech typů škol z celé České republiky. Součástí prezentace nejlepších prací bylo i slavnostní vyhlášení výsledků celostátní soutěže Evropa ve škole. Kolektiv žáků ZŠ Hrubého ve Šternberku byl oceněn za velkolepý projekt MASOPUST, do kterého se kromě žáků a učitelů naší školy zapojili také rodiče a široká veřejnost.

Na dalekou cestu pro naše společné krásné ocenění jsme až na západ naší republiky vyslali Alenu Adámkovou, žákyni třídy 7.B. Přestože mají sedmáci na úspěchu celé akce obrovský podíl, velký dík patří i všem ostatním zapojeným žákům z 1. i 2.stupně naší školy, jejich rodičům i mým kolegům.

Předávání ocenění v Plzni bylo spojeno s bohatým programem v divadle J.K. Tyla i v plzeňské Techmánii, kterého se mohl zúčastnit bohužel pouze 1 zástupce naší školy.

Mgr. Ludmila Vacová

Vyhlášení celoroční soutěže EVŠ Vyhlášení celoroční soutěže EVŠ Vyhlášení celoroční soutěže EVŠ Vyhlášení celoroční soutěže EVŠ Vyhlášení celostátní soutěže EVŠ

Vybíráme z fotogalerie 1.B Fotoateliér