Cena v celostátní výtvarné soutěži EVŠ je doma

11.6.2019

 

Dne 5. a 6. června probíhala v Plzni již 28.celostátní přehlídka výtvarné a literární tvorby žáků všech typů škol z celé České republiky. Součástí prezentace nejlepších prací bylo i slavnostní vyhlášení výsledků celostátní soutěže Evropa ve škole. Kolektiv žáků ZŠ Hrubého ve Šternberku byl oceněn za velkolepý projekt MASOPUST, do kterého se kromě žáků a učitelů naší školy zapojili také rodiče a široká veřejnost.

Na dalekou cestu pro naše společné krásné ocenění jsme až na západ naší republiky vyslali Alenu Adámkovou, žákyni třídy 7.B. Přestože mají sedmáci na úspěchu celé akce obrovský podíl, velký dík patří i všem ostatním zapojeným žákům z 1. i 2.stupně naší školy, jejich rodičům i mým kolegům.

Předávání ocenění v Plzni bylo spojeno s bohatým programem v divadle J.K. Tyla i v plzeňské Techmánii, kterého se mohl zúčastnit bohužel pouze 1 zástupce naší školy.

                                                                  Mgr. Ludmila Vacová

Vyhlášení celoroční soutěže EVŠ Vyhlášení celoroční soutěže EVŠ Vyhlášení celoroční soutěže EVŠ Vyhlášení celoroční soutěže EVŠ Vyhlášení celostátní soutěže EVŠ
Rychlý kontakt

ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk,
příspěvková organizace
Dr. Hrubého 319/2
785 01 Šternberk

  • IČ 61 989 991
  • RED IZO 600 140 784
  • IZO 102 320 667
  • ID datová schránka: j29mkz2
Vybíráme z fotogalerie 1.B Fotoateliér
Škola Online


Najdete nás na Facebooku


zřizovatel školy: Město Šternberk Rozpočet »