1.4.2019

V sobotu 30. března se v naší škole konal Den otevřených dveří. Přivítali jsme velké množství návštěvníků, zájem příchozích nás opravdu velmi potěšil.

Na všechny, kdo do školy zavítali, čekal pestrý program. Zájemci si mohli v jednotlivých dílnách vyzkoušet práci na interaktivních tabulích, zhlédnout zajímavé chemické pokusy či práci na 3D tiskárně. Jinde se vyráběly velikonoční dekorace, nechyběly ani PC koutky, překážková dráha v tělocvičně, přírodovědný koutek a kavárna s občerstvením.

Pro budoucí prvňáčky byla připravena pohádková stezka školou, na které plnili spoustu zajímavých a zábavných úkolů. Na konci je čekalo sladké překvapení.

Dopoledne vyvrcholilo vystoupením našich žáků v kulturním domě. Předvedli, co všechno umí nebo co se ve škole naučili. Pásmo tanečních, pěveckých a sportovních vystoupení zakončila společná píseň žáků, při které si notovali i diváci.

Vybíráme z fotogalerie 3.B na statku