Finále soutěže Tvoje tvář

22.12.2017

Čtvrtek 21.12.2017 patřil finále celoškolní soutěže Tvoje tvář.  Žákům 1. i 2. stupně se představilo 7 krásných vystoupení, ze kterých si svým hlasováním vybrali 3 nejlepší :

1. 1.místo – Štěpán Jorda, Daniel Král (9.C)  – Twenty One Pilots - Heavy dirty soul
  2. 2.místo - Adam Krátký, Jiří Balasko, Lukáš Grégr (9.A,B) – Ozone - Dragostea din tei
  3. 3.místo - Michaela Špilková, Adriana Blechtová, Anežka Soukeníková, Barbora Tušková, Jakub  Šlápota, Veronika Malá (9.C) – Nirvana - Smells like teen Spirit

Všem umístěným gratulujeme a  zúčastněným děkujeme za kulturní zážitek .

Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II. Tvoje tvář má známý hlas II.

• REDIZO 600 140 784
Vybíráme z fotogalerie ŠD Zimní tvoření