Krajské kolo štafetového poháru

22.5.2019

Proběhlo Krajské kolo štafetového poháru, které se konalo opět v Olomouci. Jelikož čas našich dětí nebyl špatný, vyšel nám start na divokou kartu. Děti svým výkonem potvrdily, že postoupily oprávněně. Po poctivém tréninku jsme svůj výsledek zrychlili téměř o 10 vteřin. Bohužel ani tento fakt nestačil na favorizované žáky ze ZŠ Heyrovského ani na ZŠ Dolany. Trénovali zřejmě všichni usilovně, a tak jsme stejně jako v okrese i v kraji obsadili krásné 3. místo.

Dětem moc děkujeme za jejich práci, gratulujeme k úspěchu a příští rok soupeře opět vyzveme.

Mgr. Michaela Mondeková

Vybíráme z fotogalerie Praděd 4.C