Letní tábor - 2. den - Hádankový den

9.7.2019

Od rána se na nás smálo sluníčko, a tak i my jsme měli skvělou náladu. Zvlášť po výborné snídani – švédský stůl pro nás musel pan číšník několikrát doplňovat. Top byly palačinky a párky:).

Dnes byl „Hádankový den“, a tak jsme si dopoledne mimo jiné zahráli zajímavou hru, při které jsme sbírali nápovědy a z nich tvořili správná slova. Některá nám dala pořádně zabrat! Před obědem jsme se vydali na krátkou procházku ke Ztracenému potoku, kde jsme se bavili lovením malých žabek. Cestou zpět jsme vyluštili první hádanku z celotáborové hry a získali za ni první z indicií, které nás dovedou k pokladu.

K obědu jsme spořádali borůvkové knedlíky a po odpoledním klidu opět vyrazili ven. Na programu byla další hra, tentokrát s tajenkou a odměnou na konci putování. Naším úkolem bylo projít jednotlivá stanoviště a vyluštit záludné otázky. Správné odpovědi na ně nás postupně dovedly až do cíle. V mezičase jsme si stihli pomalovat svá trička.

K večeru jsme si trochu poběhali po Vernířovicích, když jsme plnili další úkol a zjišťovali odpovědi na otázky o obci. Pomohli i místní:). Večer jsme zhodnotili dnešní soutěžení a udělili první body. Hodnotili jsme také (ne)pořádek a čistotu. Zbytek dne jsme strávili při oblíbených legračních hrách.

Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový Tábor_2.den_hádankový
Rychlý kontakt

ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk,
příspěvková organizace
Dr. Hrubého 319/2
785 01 Šternberk

  • IČ 61 989 991
  • RED IZO 600 140 784
  • IZO 102 320 667
  • ID datová schránka: j29mkz2
Vybíráme z fotogalerie 2.B Výlet
Škola Online


Najdete nás na Facebooku


zřizovatel školy: Město Šternberk Rozpočet »