Letní tábor - 5. den - Kouzelnický den

12.7.2019

Dnes jsme se vypravili s Harry Potterem do Bradavic, kam jsme se dostali pomocí kouzelného zaklínadla. Potom jsme se rozdělili do „studentských kolejí“, namalovali si erb koleje a pustili se do soutěžení. Užili jsme si spoustu zábavy u Plivané, Belhavé, Blbárny a balónkového běhuLaughing.

Odpoledne se obloha zatáhla a začalo pršet. Déšť jsme přečkali sledováním Harryho Pottera. Když se počasí trochu umoudřilo, oblékli jsme pláštěnky, obuli gumáky a vyrazili ven. Pohráli jsme si u potůčku a pak vyráběli kouzelnická košťata a stavěli „koleje“.

Večer se opět hodně rozpršelo. Opékání špekáčků, které jsme měli v plánu, bylo v ten okamžik ohroženo. Máme však šikovného pana kuchaře a ten nám špekáčky ugriloval v troubě. Nutno podotknout, že byly luxusníSmile. Potom už jsme se odebrali ke spánku.

Netušili jsme však, že den ještě zdaleka nekončí a před námi je noční hra. Vyšli jsme si již za tmy k místnímu hřbitovu, kde bylo naším úkolem podepsat se na náš erb. Cestu noční přírodou jsme všichni zvládli v pohodě a následně do dvou minut spokojeně v postelích usnuliWink.

Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický Tábor_5.den_kouzelnický
Rychlý kontakt

ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk,
příspěvková organizace
Dr. Hrubého 319/2
785 01 Šternberk

  • IČ 61 989 991
  • RED IZO 600 140 784
  • IZO 102 320 667
  • ID datová schránka: j29mkz2
Vybíráme z fotogalerie Recitační soutěž
Škola Online


Najdete nás na Facebooku


zřizovatel školy: Město Šternberk Rozpočet »