Letní tábor - 5. den

13.7.2018

Dnes se nám opět vstávalo velmi dobře, protože od rána svítilo sluníčko.

Do podzemního království jsme se dostali díky skřítkovi Irískovi. Dověděli jsme se od něj mnoho zajímavostí, které se týkaly lesa a života skřítků a lesních strašidel. Nejprve jsme si vyrobili hejkala z přírodnin. Následovaly soutěže, za které jsme získávali diamanty, abychom je mohli večer proměnit za klíče od truhly s pokladem. Ta se otevírá pouze v magický den, a to pátek třináctého. Nejvíce se nám líbilo „Svlékání hada“. Moc nás bavilo, když jsme si zadělali na těsto a upekli si vlastní hady. Opravdu nám chutnaliSmile.

Odpoledne jsme se šli projít k přehradě, abychom si v tento kouzelný den splnili svá přání. Ta jsme napsali na kamínky a pak za společného odříkávání zaklínadla vhodili do vody.

Večer jsme se vydali na noční procházku do lesa. Došli jsme až do království skřítků, a protože cesta sem je tajná, šli jsme se zavázanýma očima. Děti při plnění úkolů v průběhu celého dne prokázaly kamarádství a schopnost spolupracovat, a tak měly otevřenou cestu k pokladu. Každý si odnesl z království glejt, hračku a diamant. Pak už jsme se jen vydali na cestu zpátky a unavení zalehli.

Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše Tábor_5.den_lesní říše
Rychlý kontakt

ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk,
příspěvková organizace
Dr. Hrubého 319/2
785 01 Šternberk

  • IČ 61 989 991
  • REDIZO 600 140 784
  • IZO 102 320 667
  • ID datová schránka: j29mkz2
Vybíráme z fotogalerie Seminář z ANG
Škola Online


Najdete nás na Facebooku


zřizovatel školy: Město Šternberk Rozpočet »