Letní tábor - 6. den - Pohádkový den

13.7.2019

Dnes nás čekal poslední den na táboře. Ráno to venku vypadalo na déšť, proto jsme hned po snídani vyrazili ven, abychom stihli co nejvíce činností venku.

Za další splněný úkol jsme obdrželi poslední indicii a pak se vydali podle nápověd hledat poklad. Jednotlivé oddíly jej našly na různých místech v táboře. Skrýval v sobě drahokamy.

Obloha vypadala všelijak, takže jsme nakonec soutěžení, závodění a plnění úkolů v duchu pohádek uspořádali po celý den střídavě venku a uvnitř budovy. Zahráli jsme si například „Útržky z pohádek“, „Pohádkové dvojice“ či „Pohádkový kvíz“. Velmi nás bavil „Královský úkol“, kdy jsme po celém hotelu hledali na čas pohádkové předměty. Venku jsme se zase nejvíce zasmáli u hry „Trpaslíci“, „Pták Ohnivák“ a „Hrnečku, vař“.

V závěru dne nás čekala diskotéka, soutěž „Talent tábora“ a zhodnocení průběhu celého týdne. Odjíždíme spokojení a plní krásných zážitků.

Vybíráme z fotogalerie Tábor_1.den