McDonald’s cup 2019: 2. – 3. třídy

9.5.2019

9.5. jsme opět zajížděli do Grygova, kde nás čekalo okresní finále. Zúčastnilo se jej pět týmů, které se utkaly každý s každým. První zápas jsme porazili Majetín 6:0 a v druhém Horku 5:0, což byl velice dobrý vstup do turnaje. Pak nás čekal nejtěžší soupeř ZŠ Heyrovského. I přesto, že jsme prohrávali 1:0, nevzdali jsme se  a zápas dokonale otočili a vyhráli 4:1. V posledním zápase nás čekal silný Týnec, ale my se vezli na vítězné vlně a zvítězili 5:0. Skončili jsme tedy na prvním místě a vybojovali jsme postup do krajského finále, které se bude konat příští týden ve středu na Andrově stadionu.

Děkuji chlapcům a jednomu děvčeti za předvedené výkony a příkladnou reprezentaci školy.

Mgr. Martin Zelený

Školu reprezentovali:

Jakub Milčický   3.A

Adam Novosad

Dan Řezníček

Jaroslav Fencl

Kryštof Knob

Tomáš Heneberg

Matěj Derka

Adam Pešout      3.B

Matyas Lofitek

Leontýna Polová