McDonald’s cup 2019 – krajské finále

17.5.2019

Naši chlapci a jedno děvče z druhých a třetích tříd vybojovali pro naši školu mimořádný úspěch. V tradičním turnaji ovládli krajské finále a odvezli si velký pohár a řadu cen. V turnaji startovalo 5 mužstev, vždy vítěz z daného okresu. Postupně si poradili s Bělou pod Pradědem (2:0), Mohelnicí (3:0), Hranicemi (4:0) a nakonec jediná remíza s Prostějovem (2:2). Výsledných 10 bodů v tabulce nám bohatě stačilo na první místo! Navíc Pavel Krahulec si odnesl pěknou cenu za nejrychlejší vstřelený gól turnaje.

McDonald’s cup slavil již neuvěřitelný 22. ročník, ve školních turnajích patří k nejstarším. Pořadatelé připravili hráčům i různé atrakce spojené s fotbalem,  nejvíce ale  potěšila návštěva dvou ligových hráčů Sigmy Olomouc – Víta Beneše a Martina Hály. Dostali podepsané fotky a „hodili s nimi řeč“.

Děkuji chlapcům a Týnce za bezvadnou reprezentaci školy ve všech letošních kolech McDonald’s cupu, všichni dostali i velkou pochvalu od naší paní ředitelky.

Mgr. Martin Zelený

Reprezentovali:

Jakub Milčický   3.A

Adam Novosad

Dan Řezníček

Jaroslav Fencl

Kryštof Knob

Tomáš Heneberg

Matěj Derka

Adam Pešout      3.B

Matyas Lofitek

Leontýna Polová

Svatopluk Pokorný

Pavel Krahulec   2.B

Dominik Streck

Tobiáš Haitinger 2.A

Vybíráme z fotogalerie Noc kostelů - 4.roč.