McDonald’s cup 2019

26.4.2019

Žáci druhých a třetích tříd se zúčastnili tradičního turnaje ve fotbale. Kluci a jedno děvče předvedli vynikající výkony a postupně porazili ve skupině Dub a Majetín. V semifinále deklasovali domácí Grygov 9:0. Poté ve finále už byli favoritem, tuto roli splnili a vyhráli s Horkou 4:0. Vybojovali si pěkné zlaté medaile a postup do okresního finále, které se bude konat opět v Grygově 9. května.

Děkuji chlapcům a děvčeti za příkladnou reprezentaci školy.

Mgr. Martin Zelený

Školu reprezentovali:

2.A Hartinger

2.B Krahulec, Streck

3.A Milčický, Novosad, Řezníček, Fencl, Knob, Heneberg, Derka

3.B Pešout, Lofitek, Pollová, Pokorný

McDonald's Cup okrskové kolo McDonald's Cup okrskové kolo McDonald's Cup okrskové kolo McDonald's Cup okrskové kolo McDonald's Cup okrskové kolo

Vybíráme z fotogalerie Rosteme spolu 5 - 4.A