Miniolympiáda v angličtině

20.5.2019

Dne 16.5.2019 se na naší škole uskutečnil 5. ročník konverzační soutěže v angličtině pro žáky pátých tříd - MINIOLYMPIÁDA, do které byli přihlášeni žáci ze všech šternberských základních škol. Přestože se žáci ze ZŠ Svatoplukova nedostavili, užily si děti i tak příjemné dopoledne.

Soutěž se skládala ze čtyř částí – poslech autentické audionahrávky s následnými úkoly, představení se, popis obrázku a konverzace na vybrané téma – My Family, My house, My favourite animal, My friend(s).

Vítězem se stal Petr Oulehla z naší školy. Na druhém a třetím místě byli taktéž naši žáci Tomáš Zatloukal a Jakub Trunda.

Všem žákům děkujeme za účast a prvním třem srdečně gratulujeme.

Mgr. Jana Skyvová

Miniolympiáda z ANG