Oceněné práce reprezentují naši školu v olomoucké kavárně

4.4.2019

Zhruba před týdnem proběhlo v olomouckém kině Metropol vyhlášení výsledků výtvarné soutěže na téma Nakresli tři krále ve vašem městě či vesnici. Této soutěže se zúčastnilo více než 400 žáků z Olomouckého kraje.

Porota ocenila celkem 15 dětí z pěti věkově odlišných kategorií od žáků MŠ po středoškoláky. Naši žáci soutěžili pouze ve 3. a 4. kategorii. Je tedy potěšující, že v obou z těchto kategorií jsme získali po jednom ze tří možných ocenění.

V kategorii třetí porotu zaujala precizní práce Filipa Jirouše ze 6.B a ve čtvrté kategorii zvítězil Milan Matuška ze 7.B. Oběma chlapcům blahopřejeme.

Jejich obrázky budou až do poloviny dubna zdobit interiér olomoucké kavárny Bistrá kráva.

Mgr. Ludmila Vacová

Výtvarná soutěž - ocenění Výtvarná soutěž - ocenění Výtvarná soutěž - ocenění Výtvarná soutěž - ocenění Výtvarná soutěž - ocenění Výtvarná soutěž - ocenění Výtvarná soutěž - ocenění

Vybíráme z fotogalerie Pakoštane