Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů ( OVOV)

2.5.2018

Dne 27.4. se naši žáci zúčastnili okresního kola OVOV v Olomouci.  Soutěžili v družstvech i jednotlivcích, a to v těchto disciplínách: běh 60m, trojskok, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo – 2 min, běh 1000m, kliky - 2 min. Hlavní patronkou a pořadatelkou okresního kola v Olomouci je několikanásobná mistryně ČR a mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková. Mladé závodníky přijely spolu s ní podpořit a povzbudit i další osobnosti sportovního světa, jako např. sportovní gymnastka Jana Komrsková (OH Sydney, Atény), bývalý reprezentační nahrávač a trenér volejbalu Petr Zapletal, bývalá česká reprezentantka v plážovém volejbalu Eva Celbová (OH Sydney, Atény), profesionální tenistka Adriana Gerši (OH Sydney) a další.

V kategorii družstev jsme skončili z 22 družstev na pěkném devátém místě a v jednotlivcích vybojovali ve svých kategoriích 3. místo Adélka Kučerová, 5. místo Veronika Máčalová a 5. místo Roman Blechta. V každé kategorii bylo přes 50 soutěžících.

Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme spoustu dalších sportovních zážitků a úspěchů.

Mgr. Ilona Lančová

OVOV OVOV OVOV OVOV