Pohár rozhlasu

10.5.2018

Čtyři družstva žáků naší školy byla přihlášena do Atletické soutěže školních družstev – Poháru rozhlasu a všechna byla úspěšná.

V soutěži se hodnotí 6 disciplín (hod/vrh, skok daleký, skok vysoký, sprint, vytrvalostní běh a štafeta 4x60 m). Výkony jednotlivých závodníků se bodují podle vícebojařských tabulek a z každé disciplíny dva nejlepší výkony závodníků z jednoho družstva se sčítají.

I přesto, že jsme měli velmi mladá a nezkušená družstva, zvládli jsme to úspěšně.

Starší žáci obsadili krásné 2. místo, mladší žáci 3. místo, mladší žačky 4. místo a starší žačky 5. místo.

Do krajského finále postupují pouze vítězové a poté 5 nejúspěšnějších škol z kraje. Doufáme, že se to alespoň starším žákům podaří.

Mgr. Michaela Mondeková

• REDIZO 600 140 784