INFORMACE PRO RODIČE

Provoz školní družiny je od 6,00 do 17,00 hodin. Přihlášením dítěte do ŠD vzniká rodičům povinnost platit měsíční příspěvek na provoz ŠD (bez ohledu na počet dní, které dítě v ŠD stráví v daném měsíci) ve výši 150,- Kč. Příspěvek je nutné uhradit na účet školy, a to buď na celý školní rok 1500,- Kč (do konce září 2016), anebo na první pololetí 750,- Kč (do konce září 2016) a na druhé pololetí 750,- Kč (do konce února 2017).

Číslo účtu 19-1213780287/0100, VS-150150, SS-RČ dítěte, do zprávy pro příjemce-jméno dítěte.

Opakované nedodržení termínu platby může být důvodem k vyloučení dítěte ze ŠD.

PŘÍPADNÉ ODHLÁŠENÍ DÍTĚTE ZE  ŠD JE NUTNÉ PROVÉST PÍSEMNOU FORMOU. RODIČE JSOU POVINNI HLÁSIT VYCHOVATELCE ŠD JAKOUKOLIV ZMĚNU TÝKAJÍCÍ SE DÍTĚTE!

Z důvodu bezpečnosti dítěte je nutné i změny v odchodu dítěte ze ŠD podávat písemně. Z toho důvodu nemůže škola brát zřetel na změny, které budou vyžadovány telefonicky, nebo prostřednictvím zpráv SMS (např. má-li dítě odejít v doprovodu osoby uvedené v přihlášce, nelze jej na telefonickou žádost pustit ze ŠD samotné). Své dítě si prosím vyzvedávejte dle Vámi uvedeného času odchodu, který písemně oznámíte na formuláři ŠD začátkem měsíce září.

ŠD slouží k výchově, vzdělávání a rekreaci žáků. V zájmu zajištění plynulého průběhu a organizace vzdělávání ve ŠD je důležité dodržovat stanovený časový harmonogram odchodu žáků ze ŠD tak, aby nebyla narušena její činnost. Žádáme Vás proto, abyste si své dítě vyzvedávali ze ŠD do 13 hod. nebo až od 14,30 hod. Mimo uvedenou dobu nebude možné děti ze ŠD předávat z důvodu narušení jejího programu (především činností realizovaných mimo školu). Pokud si vaše dítě vyzvedáváte ze ŠD po obědě, učiňte tak prosím až ve 12,30 hod., dříve nejsou děti k odchodu připraveny. Jestliže Vaše dítě navštěvuje nějaký kroužek, bude odcházet ve Vámi uvedenou dobu. Po odchodu do mimoškolního kroužku se dítě do ŠD již nevrací! Pokud bude mít dítě písemně nahlášen mimořádný odchod, bude zůstávat v „kroužkové družině“ (tato družina slouží pro děti, které se ten den účastní kroužků nebo mají nahlášen mimořádný odchod).

Provoz a režim ŠD se řídí vnitřním řádem školní družiny.

Provozní doba:

ranní provoz 6.00 -  8.00 hodin
odpolední provoz 11.40 - 17.00 hodin

Vychovatelky ve školní družině:

jméno / oddělení školní družinye-mail
Jiřina Částková I. oddělení castkova@zshrubeho.cz