Školky ve škole

4.4.2019

Po jarních prázdninách se k nám do školy přišli podívat kamarádi a kamarádky z mateřských škol.

Po příchodu je čekal program v tělocvičně, aby si mohli vyzkoušet, jak může vypadat tělesná výchova v první třídě. Poté se vydali do třídy, kde jim jejich starší kamarádi ukázali, jak to ve škole vypadá a jak se učí. Sami si mohli vyzkoušet, co vše už umí. A na závěr se podívali do školní družiny, kde děti tráví volný čas po vyučování. Procvičili si svou zručnost a vyrobili si malý míček nebo zajíčka.

Pevně věříme, že se dětem návštěva líbila a že se budou do školy těšit.

Mgr. Michaela Mondeková

Vybíráme z fotogalerie Tábor_den čtvrtý_Austrálie (výlet)