Soutěž v angličtině

4.12.2016

První prosincový den přinesl naší škole velký úspěch.

Žáci osmých a devátých tříd Kryštof Axman, Jiří Šafránek, Jiří Šarše a Zuzka Švecová se zúčastnili již tradiční konverzační soutěže v angličtině na Gymnáziu Šternberk.

Soutěž se skládá z několika kol - například poslech s porozuměním, popis obrázku či rozhovor ve dvojicích.

Kryštof Axman a Jiří Šafránek, kteří se soutěže zúčastnili poprvé, se dostali do druhého kola, což jistě stojí za velkou pochvalu a poděkování za reprezentaci školy.

Zuzka Švecová se mezi deváťáky umístila na vynikajícím šestém místě a taktéž jí patří naše poděkování a pochvala.

Největší radost nám ale udělal žák třídy 9. A Jiří Šarše, který se ve velké konkurenci škol z různých měst v kraji prosadil a vybojoval první místo. Je to krásný úspěch a jsme na něho právem hrdí!

Mgr. Jana Skyvová

• REDIZO 600 140 784