Tenisový turnaj

11.6.2019

Dne 11.6.2019 proběhl na tenisových kurtech ve Šternberku turnaj v tenise žáků a žákyň šternberských základních škol. Hrálo se ve 4 kategoriích. Akce se zúčastnilo 7 žáků naší školy. Počasí nám tentokrát přálo. Některé děti absolvovaly své první zápasy. Všechny podaly výborné výkony a šly do každého zápasu s velkým nasazením. Je třeba vyzdvihnout výkon Sáry Hartingerové, která byla z organizačních důvodů zařazena do kategorie starších žákyň, a i přes velkou konkurenci obsadila v této kategorii 1.místo. Z našich žáků se nejlépe umístili:

Mladší žákyně:

4. místo – Anežka Stránělová (2.B)

Mladší žáci:

2. místo – Jakub Trunda (5.A)

3. místo – Petr Móler (4.B)

Starší žáci:

1. místo – Martin Veselský (9.B)

Starší žákyně:

1. místo – Sára Hartingerová (4.A)

Mgr. Ilona Lančová

Fotografie  z turnaje najdete na https://ddmsternberk.rajce.idnes.cz/Tenisovy_turnaj_2019/

Vybíráme z fotogalerie McDonald's Cup okrskové kolo