Turnaj v minivolejbalu

1.3.2019

26. 2. 2019 se uskutečnilo na naší škole druhé kole turnaje v minivolejbalu mezi šternberskými školami. Původně se turnaj měl hrát na ZŠ Svatoplukova, ale pro velký zájem dětí a menší kapacitu tělocvičny se turnaj na poslední chvíli přesunul na naši školu. Z organizačního hlediska to na průběh turnaje nemělo žádný vliv a vše proběhlo bez problémů. Celkem se přihlásilo 74 dětí. Opět jsme udělali dvě kategorie - žlutou barvu pro druhé třídy a oranžovou pro třetí třídy. Ve žluté kategorii bylo celkem 18 dvojic a v oranžové 19 dvojic. Děti si užívaly skvělé atmosféry, která panovala po celou dobu turnaje. U dětí byl už vidět velký pokrok z minulého kola v základních činnostech minivolejbalu. Další a poslední kolo se plánuje na květen.

Celkové pořadí:

Žluta barva:

1)     Uhlár Tomáš, Malý Daniel (ZŠ Svobody)

2)     Zapletalová Rozárie, Šebestová Elen (ZŠ Svatoplukova)

3)     Bartoš David, Koutník Tomáš (ZŠ Svatoplukova)

4)     Pešout Adam, Tiefenbach František ( ZŠ Dr. Hrubého)

Oranžová barva:

1)     Tomášek Luboš, Mikulica Šimon (ZŠ Svobody)

2)     Milčický Jakub, Gregor Matěj (ZŠ Dr. Hrubého)

3)     Vráblíková Andrea, Drlíková Nora (ZŠ Svatoplukova)

4)     Krajíček Jaroslav, Král Roman (ZŠ Svobody)

Všem děkuji za skvělou reprezentaci školy a organizátorům za hladký průběh akce.

Mgr. Petr Zapletal

Vybíráme z fotogalerie Výlet_5.B