Tvoje tvář má známý hlas

22.11.2016

Ve středu 16. listopadu jsme ve škole uspořádali další kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

Tentokrát zhlédli vystoupení všichni žáci školy, kteří se zároveň stali porotci – každý z nich měl jeden hlas. Hlasy žáků se sečetly s hlasy poroty z minulého kola a výsledky soutěže byly na světě.

Nejlépe si vedli Štěpán Jorda a Daniel Král z 8.C jakožto Twenty One Pilots s písní Ride. Hoši z 9.C Jan Jonáš, Radek Wellart a Roman Fiala předvedli Maxim Turbulenc a hit Jede, jede mašinka a získali tak krásné druhé místo. Na třetím místě skončil Jakub Trunda ze 3.A s kapelou One Republic a písní Counting Stars.

Přestože na stupních vítězů mohli být jen tři nejúspěšnější interpreti, nutno podotknout, že i všechna ostatní čísla neměla chybu a mnozí z vystupujících své spolužáky pořádně překvapili svou šikovností.

Programem nás provázelo známé pěvecké duo Iveta Bartošová a Petr Sepéši v podání paní učitelky Jany Vytřísalové a Adama Krátkého z 8.B.

Celá akce se velmi vydařila a my jsme si užili skvělé dopoledne.

Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář .... Tvoje tvář ....

• REDIZO 600 140 784
Vybíráme z fotogalerie 1.A Divadlo