Vánoční jarmark

18.12.2017

Letošní jarmark na naší škole vzhledem ke zrušení akce Vypouštění balónků s Českým Ježíškem proběhl v komornějším a možná i významu adventu bližším duchu. Po oficiálním zahájení předsedou SRPŠ panem Gottwaldem se rozběhl  prodej výrobků a drobného občerstvení, neboť stromeček je třeba rozsvítit až tma pokročí. A již se to blíží … rychlé proslovy paní ředitelky a předsedy SRPŠ, vystoupení aerobikových nadšenců, první pásmo  pěveckého sboru a společné odpočítávání … Stromek září a  za zpěvu tradičních koled v podání našich dětí vše běží dál. Návštěvníci nakupují, v hloučcích si povídají, smějí se, děti vesele pobíhají… Škoda jen, že se nezačaly snášet sněhové vločky..... Snad příště.

Škola děkuje všem zúčastněným, protože každý svým předvánočním dílem přispěl k výtěžku, který bude použit k financování aktivit našich žáků i v časech hluboko povánočních.                                                                                Leona Hnáthová
Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček Stromeček

• REDIZO 600 140 784
Vybíráme z fotogalerie Den Země 4.roč.