Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi

10.12.2016

V pátek 9. prosince jsme uspořádali již tradiční vypouštění balónků s přáním Ježíškovi, kterého jsme se letos účastnili již podeváté. Tentokrát jsme „do nebe“ poslali 633 balónků. V této chvíli nám ještě není známo, zda se podařilo překonat celorepublikový rekord z roku 2014, ale už nyní víme, že náš školní rekord jsme zdolali určitě.

Celá akce začala vystoupením dívek z kroužku aerobiku. Po vypuštění balónků měli návštěvníci možnost zakoupení výrobků žáků na vánočním jarmarku, který jsme letos uskutečnili v prostorách hřiště. Krásně vyzdobené stánky lákaly nejen k nákupům vánočních ozdob a cukroví, ale i k občerstvení. V nabídce byl vánoční punč a pečené klobásy. Celou atmosféru podpořilo vystoupení školního sboru s vánočními písněmi a koledami a pak už se přiblížil velmi očekávaný okamžik – rozsvícení našeho školního vánočního stromku, který vypadal opravdu nádherně.

Všem návštěvníkům děkujeme za projevený zájem a těšíme se na setkání v příštím roce!

Děkujeme také všem pracovníkům školy a žákům, kteří se podíleli na přípravách celého odpoledne.

Zvláštní poděkování patří manželům Jiřímu a Veronice Šafránkovým za finanční podporu akce, panu Oldřichovi Pyšnému za technické zabezpečení a moderátorovi panu Josefu Noskovi.

• REDIZO 600 140 784
Vybíráme z fotogalerie 2.B Den Země