Výtvarka v praxi

25.2.2019

Chtěli byste si také vyzkoušet, jaké je to být skutečnými ilustrátory? Ano, zněla odpověď.

Žáci tedy dostali za úkol ilustrovat pohádku O kočce zdánlivě jednoduchou technikou kresby.

Redakce celostátního časopisu Rodinný život si následně vybrala čtyři nejzdařilejší obrázky žáků naší školy, aby tak jejich ilustrace působivě doplnily předvánoční pohádkové vyprávění.

Z mladších žáků byla publikována ilustrace Andrey Dobešové ze 4.B. Z obrázků žáků druhého stupně pak na redakci zapůsobily práce Anny Dunajové ze 6.B, dále Elišky Husákové z 8.A a Natálie Šimčíkové rovněž z 8.A.  A tak se zdá, že nám ve škole vyrůstají nadějné ilustrátorky.

Mgr. Ludmila Vacová

Vybíráme z fotogalerie Lyžařský kurz_2