Je to Fantazie!

10.1.2020

Ani v již tradiční výtvarné soutěžní přehlídce, kterou každoročně pro školy ze Šternberka a okolí pořádá DDM Šternberk, jsme se jako škola neztratili, ba naopak.

Tentokrát organizátoři soutěže vybrali téma Fantazie. A jak je vidět, dětská duše žáka školou povinného jí má sále dostatek. A co více? Umí svou fantazii i výtvarně ztvárnit! Právě kombinace bohaté představivosti, výtvarných schopností a špetky štěstí přispěla k výsledkům, za které se naše škola nemusí stydět.

2. kategorie :  1. místo -   Ondřej Vaca 1.C

3. kategorie:  1. místo -   Natálie Kotíková 4.A

2. místo -   Aneta Jílková 3.A

3. místo -   Veronika Greplová 3.A

4.kategorie:    2. místo -   Stella Parobková 5.B

3. místo -   Beáta Marcineková 5.C

5.kategorie:

Zvláštní cena :  Anežka Richterová 8.A

Ivana Lišková 9.A

Všem výhercům blahopřejeme a ostatním děkujeme za mistrovská díla i za účast. Přehlídka nejen oceněných, ale všech prací, které byly do soutěže vybrány, bude zahájena slavnostní vernisáží s předáním ocenění, a to ve středu 15.1.2020 v 17 hodin. Výstava na téma Fantazie potrvá do konce ledna a návštěvníkovo oko potěší v prostorách DDM Šternberk .

Srdečně zveme žáky, rodiče i učitele.

Mgr. Ludmila Vacová

Vybíráme z fotogalerie Den účesů