Lyžák 2020

8.3.2020

Lyžařský kurz 2020 máme úspěšně za sebou. Bohužel byla letošní zima velmi nevyzpytatelná a počasí si s námi hrálo. Dalo by se říci, že kromě léta jsme během jednoho týdne zvládli tři roční období. Déšť a vysoké teploty nám bránily užít si dosyta svahu každý den.

Naštěstí se počasí v polovině týdne umoudřilo a my si mohli vyzkoušet i lyžování na „prašánku“. Za nepříznivého počasí jsme si však užili i jiné, na lyžáku netradiční, aktivity, jako byl turnaj ve stolním tenisu nebo návštěva místního biografu. Volné chvíle i večery jsme si zpestřili společenskými hrami.

Nálada panovala báječná a všichni si kurz moc užili.

Mgr. Michaela Mondeková

Vybíráme z fotogalerie 3.AB Pevnost poznání