Ocenění za výtvarnou soutěž

24.1.2020

Ve středu 22. ledna nás ve škole navštívil starosta města Ing. Stanislav Orság se zástupci MAS Šternbersko, aby nám předali ceny za umístění ve výtvarné soutěži. A že to byl úspěch! Žáci prvního stupně získali za téma "Moje kniha" šest ocenění, žáci druhého stupně za téma "Vysněná škola" sedm cen. Z toho se pětkrát jednalo o první místo!

Ceny obdržely celé třídní kolektivy a měly z nich velkou radost. Vydají se totiž na celodenní výlety, například do brněnské Vidy, na Modrou, Pevnosti poznání či do ZOO.

Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Vybíráme z fotogalerie Projektový den "Velikonoce"