Předvánoční posezení s pedagogy-seniory

20.12.2019

Ve čtvrtek 19. prosince jsme se setkali s našimi bývalými kolegy-důchodci.

Posezení zahájily děti ze třetí třídy, které zazpívaly koledy a písničky o zimě. Následovala prohlídka školy, během které bývalí pedagogové zavzpomínali na dobu, kdy ve škole působili, a byli mile překvapeni, jak se škola změnila a „vybarvila“.

Při dobrém jídle a vínku zaznělo spoustu zábavných historek, dokonce jsme si společně zazpívali a celkově byla atmosféra velmi příjemná a dojemná.

Návštěva bývalých kolegů ve škole nás moc potěšila, zahřála u srdíčka a děkujeme za nádherně strávené odpoledne v předvánočním čase.

Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory Předvánoční setkání s pedagogy-seniory
Rychlý kontakt

ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk,
příspěvková organizace
Dr. Hrubého 319/2
785 01 Šternberk

  • IČ 61 989 991
  • RED IZO 600 140 784
  • IZO 102 320 667
  • ID datová schránka: j29mkz2
Vybíráme z fotogalerie 3.A Bobování v parku
Škola Online


Najdete nás na Facebooku


zřizovatel školy: Město Šternberk Rozpočet »