2. místo v republice a třikrát čestná uznání v celostátním kole výtvarné soutěže 1

Famózní úspěch Matyášova Ferrari.

Náš žák Matyáš Ocelka ze 7.A přijal výzvu Pedagogické fakulty UP v Olomouci a zapojil se do 7.ročníku celostátní soutěže TechnoChallenge 2021.V konkurenci téměř 80 soutěžících z různých koutů republiky se umístil na úžasném 2.místě! Kromě návrhu a vlastnoručního zhotovení svého Ferrari a detailní fotodokumentace natočil i prezentační video. Matymu blahopřejeme k úspěchu a skvělé reprezentaci školy i našeho města.

Zárověň sdílíme radost z ocenění tří našich žáků v ústředním kole výtvarné soutěže Evropa ve škole, kde byli Ondřej Vaca z 2.C, Jana Mikolajková ze 7.C a Tadeáš Ocelka z 8.A oceněni čestným uznáním.

Mgr. Ludmila Vacová

Datum vložení: 25. 6. 2021 7:41