Adaptační kurz šestých tříd

Druhý stupeň začni - navštiv kurz adaptační.

Šesťáci mají přechod na druhý stupeň již tradičně spojen s adaptačním kurzem. Je to skvělá příležitost, jak mohou poznat svého nového třídního učitele a nové spolužáky, a stejně tak pozná třídní učitel své žáky jinak než jen ve školní lavici.

I letos jsme část programu realizovali ve škole a pak se přesunuli do krásného prostředí Dalova - Apartmány Dalov. V průběhu kurzu děti hrály motivační a seznamovací hry na stanovení pravidel, hry na poznávání vlastních schopností a dovedností a také skupinové hry na důvěru, spolupráci, komunikaci a hledání řešení. Ve volném čase zvládly také fotbal, stolní tenis, badminton i volejbal.

Krásné dva dny utekly jako voda. Děti odjížděly domů spokojené, vztahy mezi spolužáky byly posíleny, adapťák tak splnil svůj účel.

Michaela Mondeková

Datum vložení: 13. 9. 2022 14:28