
V pátek 17. dubna proběhl atletický čtyřboj 3. - 5. tříd.
Své síly si žáci poměřili v běhu na 50 m, 300 m, hodu raketkou a skoku dalekém. Výkony závodníků byly obodovány a vítězem se stal ten, kdo měl nejvyšší součet bodů ze všech čtyř disciplín. Všichni byli moc šikovní, snažili se a podali skvělé výkony.
Na stupních vítězů se sice všichni neumístili, ale jak se říká, není důležité zvítězit, ale zúčastnit se a bojovat až do konce! Vítězům i všem zúčastněným gratulujeme!
Výsledky:
3. ročník
dívky
1. Liliana Rotter 3.B
2. Laura Rubačíková 3.A
3. Stella Sedláčková 3.C
hoši
1. Matěj Hrabal 3.B, Šimon Ťuka 3.C
2. Matěj Zapletal 3.B
3. Šimon Režnar 3.A
4. ročník
dívky
1. Sofie Axmanová 4.A
2. Eliška Ptáčková 4.A
3. Jana Křečková 4.A
hoši
1. Tobiáš Mana 4.A
2. Marek Heneberg 4.A
3. Vítek Hrubý 4.B
5. ročník
dívky
1. Nathália Thea Chmelová 5.B
2. Anna Tvarůžková 5.A
3. Amálie Mikulková 5.A
hoši
1. Štěpán Fiala 5.B
2. Štěpán Surý 5.A
3. Nikolas Doležal 5.B