Atletický čtyřboj šternberských škol

Utop splín u disciplín.

Na novém atletickém stadionu ve Šternberku se konaly první závody škol. Žáci druhého stupně zde 8.6. 2022 změřili své síly a všestrannost ve čtyřboji. Všichni museli zvládnout běhy na 60 m, 600 m (mladší dívky) nebo 800 m, skok daleký a hod míčkem. Jejich výkony se přepočítaly podle tabulek na body a závodník s nejvyšším součtem bodů v těchto disciplínách vyhrál celou vícebojařskou soutěž.

Pro naši školu naši závodníci vybojovali ve velké konkurenci tři cenné medaile a jednu bramborovou 😊.

2. místo – Matěj Derka (6.A)

2. místo – Anna Omachelová (7.A)

3. místo – Vojtěch Richter (8.C)

4. místo – Petra Gabčanová (7.B)

Medaile nejsou vždy to nejdůležitější, velkou radost nám udělaly i krásné osobní výkony. Děkujeme našim žákům za reprezentaci školy.

Michaela Mondeková

Datum vložení: 10. 6. 2022 13:00