
Ve čtvrtek 23. dubna se konal atletický přebor všech žáků šternberských základních škol a gymnázia.
Soutěžilo se ve čtyřech atletických disciplínách – vrh koulí, skok daleký, běh na 60m a vytrvalostní běh. Nejlepší z nich mohou reprezentovat naše město v polském Kobioru.
Krásná místa obsadili tito žáci a žákyně:
Mladší žákyně
Hublarová Eliška – 1. místo - vrh koulí
- 2. místo - běh na 60 m, skok daleký
Starší žákyně
Stránělová Anežka - 1. místo - běh na 60m, běh na 800m
2. místo - skok daleký
Pavlína Krejčí - 2. místo - běh na 60 m
Brogowski Jolana – 3. místo – běh na 800m
Moiseev Adéla – 4. místo - běh na 800m
Mladší žáci
Krmela Tomáš – 2. místo - vrh koulí
3. místo - běh na 60 m
Tarabaš Lukáš – 3. místo – vrh koulí
Starší žáci
Fiala Matěj - 1. místo – běh na 60m, skok daleký
Žaitlik Adam – 2. místo - běh na 60 m
Poč Lukáš – 3. místo – běh na 60m
Golík Theodor – 1. místo – vrh koulí
Gabčan Jan – 2. místo – vrh koulí
Jelínek Jan – 3. místo – běh na 1500m
Všem zúčastněným sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a nominovaným do polského Kobioru hodně sportovních úspěchů.
Ilona Lančová