Beseda s policistkou

Dřív než tvé činy zaplní Šternberské stíny.

V listopadu naši školu navštívila por. Mgr. Veronika Kimlová z Krajského ředitelství Policie ČR s preventivními besedami pro žáky 3. a 9. ročníků. Třeťáci se dozvěděli něco o bezpečné cestě do školy, jak se chovat bezpečně doma a venku a také o bezpečném chování v online světě. Deváťáci už měli besedu zaměřenou na sociálně patologické jevy v trestněprávním a přestupkovém kontextu (seznámení s trestním a přestupkovým zákonem a s trestnými činy a přestupky, které souvisejí s drogami, šikanou nebo s jiným negativním chováním dětí a mládeže)… aneb chovej se, jak máš, i když ještě 15 nemáš! Věnovali se také tématu kyberšikany a bezpečnému chování v online světě.

Věříme, že naše žáky beseda obohatila a že se nám podaří uskutečnit besedu i pro 6. ročníky.

Mgr. Michaela Mondeková

Datum vložení: 24. 11. 2021 12:44