Budoucí prvňáčci a rodiče na návštěvě ve škole

Na informativní schůzce se děti a rodiče setkali s vedením školy a třídními učitelkami budoucích prvních tříd.

V pondělí 14.6. a v úterý 15.6. jsme v naší škole přivítali budoucí prvňáčky spolu s jejich rodiči.

Seznámili se se svojí paní učitelkou, prohlédli si třídu a vyrazili na „čarodějnickou stezku“ po škole, kterou jim připravily paní vychovatelky spolu s deváťáky a při které si nejen prohlédli školu, ale mohli si i vyzkoušet vyřešit zajímavé a zábavné úkoly. Rodiče se mezitím dozvěděli spoustu důležitých informací týkajících se nástupu jejich dětí do školy. Po splnění všech úkolů, za které dostali dárkovou tašku s překvapením, se budoucí prvňáčci vrátili do třídy, kde na ně již netrpělivě čekali rodiče.

Doufáme, že se dětem u nás ve škole líbilo a už se na ně moc těšíme v novém školním roce.

Datum vložení: 21. 6. 2021 12:30
Datum poslední aktualizace: 21. 6. 2021 18:07