Děkujeme za návštěvu!

Ve čtvrtek 21. března se u nás ve škole konal den otevřených dveří. Navštívili nás nejen budoucí prvňáčci s rodiči, ale i naši bývalí žáci spolu s dalšími návštěvníky. Pro všechny byl připraven rozmanitý program.

První návštěvníky jsme přivítali ve 14 hodin, kdy startoval náš program. Nabídka byla pestrá a každý se mohl zapojit do mnoha aktivit připravených v jednotlivých třídách, odborných učebnách, v tělocvičně i na chodbách. Ve výtvarných dílničkách si především děti vyrobily velikonoční vajíčko či kuřátko. Navštívit mohly také hudební, přírodovědný či čtenářský koutek nebo multimediální a jazykovou učebnu, a také si mohli zazpívat v karaoke koutku. Děti i jejich rodiče určitě zaujaly chemické pokusy a pobavili je i roboti. V nabídce byla i možnost vyzkoušet si práci na interaktivní tabuli, různé výukové programy na počítači nebo deskové či logické hry. Někteří se vydali do tělocvičny, kde prověřili svou fyzičku na opičí dráze.

Pro předškoláky i naše malé školáky byla připravena pirátská stezka, na které plnili nejrůznější zábavné úkoly, za jejichž zdolání je čekala sladká odměna.

Hosté si mohli pochutnat na výborném občerstvení. Ve školní kuchyňce se připravovaly sladké dobroty – ořechové a tvarohové rohlíčky, pochutnat si všichni mohli i na „velikonočním“ čaji, malinovce či svařáku nebo na výborných pečených klobásách a párku v rohlíku. Milovníci kávy si zase přišli na své v naší „květinové“ kavárně.

Všem moc děkujeme za návštěvu školy a těšíme se na další stejně příjemné setkání!

Datum vložení: 25. 3. 2024 9:42
Datum poslední aktualizace: 25. 3. 2024 20:20