Evropský kvíz

Evropský kvíz 1

Infocentrum opět kolbištěm EU klání.

Každý rok pro žáky 9. tříd připravuje MAS Šternbersko prostřednictvím informačního centra soutěž – Evropský kvíz. Vzhledem k aktuální situaci s onemocněním Covid 19 se bohužel žáci nemohli soutěže zúčastnit tradičně v infocentru, soutěž tak proběhla u nás, ve škole. Připraveno pro žáky bylo několik vědomostních otázek o Evropské unii a dále několik praktických úkolů. Skupina s nejlepším bodovým výsledkem si pak odnesla krásné ceny.

V 9.A nejlepšího výsledku dosáhla skupinka ve složení: Marghold, Sedlář, Vyhnánek, Dostál, Štýbnar. V 9.B s těsným rozdílem vyhrála skupina: Vereskov, Šafařík, Šafařík, Mondek, Schafer. O jeden bod za nimi zůstali také úspěšní: Novák, Vrbka, Reichlová, Fanta, Bajer.

Výhercům gratulujeme a věříme, že si všichni rozšířili obzory a vyzkoušeli si použít své vědomosti v praktickém využití na konkrétních příkladech.

Datum vložení: 15. 12. 2020 14:24
Datum poslední aktualizace: 17. 12. 2020 8:14