Kytička, která neuvadne

Děti z 1.B navštívily geriatrické oddělení šternberské nemocnice.

Způsobů, jak někoho potěšit a vykouzlit úsměv na tváři, je mnoho. Dárek, pohlazení, objetí nebo jen krátká návštěva. Vybrali jsme si tu poslední možnost a v pátek 26.5. jsme navštívili po dlouhé pauze oddělení geriatrie ve šternberské nemocnici. Vybrané děti z 1.B tak svým milým vystoupením obnovily dlouholetou tradici návštěv. Opět se potvrdila zkušenost, že setkání generací patří mezi nejdojemnější okamžiky. Jaro je v plném rozpuku, a tak jsme se rozhodli, že našim seniorům uvážeme netradiční jarní kytičku. Byla to kytice veselých písniček, básniček a cvičení. Na závěr se rozezněla všem známá píseň z muzikálu Pomáda a taneční vystoupení v nápaditých kostýmech bylo tečkou za milým setkáním. Jako památku na společné chvíle děti všem seniorům předaly dárek z keramiky a veršované přání. Děkujeme všem zaměstnancům oddělení geriatrie za srdečné přijetí a těšíme se opět na viděnou.

Jitka Motáňová

Datum vložení: 29. 5. 2023 11:06