Letní tábor 2021

Den druhý - den tvořivosti

Probudili jsme se do krásného slunečného dne. Od rána byla nálada výborná, a to i proto, že jsme si pochutnali na úžasné snídani – na švédském stole byly top palačinky :D.

Dneškem nás provedla indiánka Irča. K čelenkám, které jsme si vyrobili už včera, jsme si pořídili indiánský oděv – krásně jsme si pomalovali bílá trička; každý oddíl si navrhl vlastní styl a motiv. Fantazii se meze nekladly, a tak vznikly úchvatné modely. A protože za výhry v soutěžích budeme dostávat indiáky (táborové peníze), vyzdobili jsme si látkový pytlík, kam budeme penízky ukládat. Samozřejmě nemohla chybět ani soutěž – procvičili jsme se v přemýšlení a rychlosti. Před obědem jsme ještě stihli jako správní indiáni zadělat těsto na chleba a zchladit se v bazénu či zaskákat na trampolíně. Obě činnosti jsme si tady moc oblíbili.

Odpoledne nás čekala výroba oddílových totemů a týpí. Také jsme ochutnali chleba, který krásně nakynul a který nám pan kuchař ochotně upekl. Fakt se nám povedl:D! Protože horko nepolevovalo, naskákali jsme opět do bazénu a také jsme si zatancovali společný tanec. Moc jsme se u toho vyřádili.

Večer jsme si zahráli pár štafetových her, vyhodnotili dnešní den, rozdali si indiáky za soutěže i za (ne)čistotu na pokojích. Pak už jsme se notně unavení odebrali do říše snů…

Datum vložení: 13. 7. 2021 22:16
Datum poslední aktualizace: 13. 7. 2021 22:25