Letní tábor 2021

Den pátý - den zdatnosti

Název dnešního dne napovídal, že budeme hodně soutěžit, závodit a sportovat. Po snídani nás indiánka Dana svolala na hřiště, kde pro nás připravila různé hry. Nejprve jsme se pustili do štafetovek, pak jsme si zahráli naši oblíbenou hru „cestovní seznam“, vyluštili jsme křížovky a vzkaz psaný morseovkou.

Potom jsme si oblékli svá indiánská trička a čelenky a vyrazili na projížďku na konících. Pro mnohé to byl úplně nový zážitek, ale spokojeni jsme byli všichni. Zbytek času do oběda jsme strávili na hřišti, protože lezení jakkoliv po čemkoliv nás nesmírně baví.

Odpoledne jsme se vypravili k potoku „lovit ryby“. Moc jsme se těšili, protože potok si pamatujeme z minulého tábora – hlavně to, jak jsme tam lovili pulce:D. Přestože se obloha zatáhla a pršelo, my jsme byli ve svém živlu. Pustili jsme se i do naší další oblíbené činnosti, což je stavění domečků z přírodnin, tentokrát jsme však budovali týpí.

V závodivých hrách (slalom v mlze, housenka, lovení ryb, čtyřnohý běh…) jsme získali další indiáky.

Po večeři jsme pokračovali ve sportování až do setmění.

Datum vložení: 16. 7. 2021 20:07
Datum poslední aktualizace: 17. 7. 2021 8:41