Letní tábor 2021

Den šestý - den zábavnosti

Den šestý – den zábavnosti

Ráno jsme se probudili do slunečného počasí a byli jsme moc rádi, že se nepotvrdila předpověď ze začátku týdne – blesky, déšť 😊.

O indiánech toho za celý týden víme už opravdu hodně. I to, že se rádi bavili soutěžemi a různými hrami. Tak jsme se už od rána pustili do těch, které pro nás přichystala indiánka Jana. Lovili jsme vršky, přenášeli vodu a skákali do dálky. Procvičili jsme se také v ohebnosti – prolézání kruhem a ověřili si, jaký máme odhad – vzdálenosti, délky, času, váhy a počtu. Stihli jsme i poslední koupání v bazéně.

Během poledního klidu jsme se začali balit, což některým z nás dalo opravdu velkou práci 😊.

Odpoledne jsme si užili spoustu legrace při hře ponožkový trh, čůraná a zabavili se hádankami. Pro velký úspěch jsme se vrátili do lesíka, kde jsme dokončili obydlí z přírodnin a brouzdali se potůčkem. Čas před večeří jsme se věnovali lapačům snů.

Všichni jsme se již nemohli dočkat večerního programu. Nejprve jsme zhodnotili celý průběh tábora a rozdali si ceny a medaile (tímto děkujeme všem rodičům, kteří nám přispěli drobnými dárečky pro děti a medailemi). Pak už se naplno rozjela dlouho očekávaná zábava. V soutěži „Tábor hledá talent“ jsme viděli hodně zajímavých věcí – tanec se zpěvem, kresby a akrobatické kousky na trampolíně. Pak následovala diskotéka, během které jsme si zařádili, „zahulákali“ a zahráli si hry. Překvapením pro nás byla návštěva Minnie a Mickey Mouse. Nebylo vůbec jednoduché zahnat nás do postelí. Tak dobrou noc a ahoj zítra!

Datum vložení: 17. 7. 2021 23:07
Datum poslední aktualizace: 17. 7. 2021 23:23