Letní tábor - čtvrtek

Cesta do pravěku - den pátý

Po vydatné snídani jsme se v dopoledním programu věnovali několika pravěkým disciplínám – přenášeli jsme vodu, hráli jsme pravěké pexeso a svedli boj o mamuta. Před obědem začalo být v naší osadě nesnesitelné vedro, proto jsme využili bazén k ochlazení a zároveň jsme v něm lovili paryby. V odpoledním klidu byla vyhlášena hra na ostražitost – vedoucí nesměli nikoho nachytat na chodbě, jinak nám byly strženy body. Zároveň jsme se věnovali balení kufrů. Odpoledne jsme se vydali na místní naučnou stezku a v krásném prostředí jsme závodili v rychlosti. Pak jsme se přesunuli k našemu oblíbenému potoku, kde jsme si vyzvedli před několika dny odlité stopy pravěkých zvířat. V táboře jsme pak rozdělali oheň a opekli si mamuta (nebo špekáčky?😊). Zazpívali jsme si s kytarou a pobyt zakončili vyhodnocením celotáborové hry a soutěže v čistotě a pořádku. Před pozdní večeří jsme si ještě pobyt venku zpestřili volnou zábavou, skákáním na trampolíně a míčovými hrami. Den jsme chtěli zakončit tradiční noční hrou spojenou se stezkou odvahy, ale počasí nám nepřálo. Jen se na nás sesypaly hromy a blesky… Navíc je na nás naše ponocování už docela znát, takže jsme docela brzy zalehli a za chvíli spokojeně oddychovali… Tak zítra na viděnou!

Datum vložení: 14. 7. 2022 22:54
Datum poslední aktualizace: 19. 7. 2022 8:31