Letní tábor - pondělí

Cesta do pravěku - den druhý

Druhý den jsme se probudili do slunečného rána, což nás po včerejších dešťových přeháňkách moc potěšilo. Nejprve jsme si procvičili paměť při luštění tajenky, kde nám ze zapamatovaných písmenek vyšly názvy jednotlivých období pravěku. Hodně jsme se nasmáli při další hře nazvané „Doba ledová“. Naším úkolem bylo jednoho z nás obléknout do co největšího počtu kusů oblečení.

Před obědem jsme si ještě pomalovali svá trička oddílovými motivy a výjevy z pravěku.

Během odpoledního programu se nám střídalo sluníčko s deštěm, přesto jsme si užili spoustu zábavy. Zahráli jsme si běhací hru, při které jsme skládali obrázky dinosaurů z ulovených lístečků. Pak jsme se k naší velké radosti vydali k potoku. Ve vodě jsme hledali trilobity a v okolí potoka ložiska soli. Vymáchali jsme se tak, že jsme museli vylívat vodu z gumáků a někteří z nás došli do tábora naboso😊.

Po večeři jsme si zahráli několik pohybových her a chvíli se věnovali volné zábavě. A pak už hurá na kutě!

Datum vložení: 11. 7. 2022 21:42
Datum poslední aktualizace: 12. 7. 2022 21:31