Letní tábor - středa

Cesta do pravěku - den čtvrtý

Na dnešní den jsme se moc těšili, protože nás čekal výlet. Moc nás zajímalo, kam se podíváme. Od rána se na nás smálo sluníčko a krásné počasí, které jsme si kromě autobusu také objednali, vydrželo po celý den.

Autobus nás nejprve zavezl do jeskyní Na Pomezí. Návštěvu této přírodní památky jsme si nemohli nechat ujít a už jsme se nemohli dočkat, až jeskyně ve společnosti paní průvodkyně prozkoumáme. Byli jsme nadšeni!

Potom jsme se autobusem přesunuli do Horní Lipové a odtud si vyšlápli k Lesnímu baru. Procházka lesem byla moc příjemná a my si ji zpestřili i tím, že jsme cestou pokládali kamínky, které jsme si den předtím pomalovali právě pro tuto chvíli. Pravda, někteří se svého díla nakonec nechtěli vzdát a vezou si jej na památku domů.

Sice už jsme byli hodně unavení, ale poslední bod programu nás náležitě probral. Nákupy v Jeseníku! Děsně rádi a při každé příležitosti totiž nakupujeme. Okamžitě jsme vzali útokem všechny dostupné obchody a pořídili dárečky všem členům rodiny. Nezapomněli jsme ani na sebe a koupili si něco na památku a taky něco dobrého na zub.

Po návratu a dobré večeři jsme se pak vyřádili při diskotéce. Zahráli jsme si spoustu her, zvolili Talent tábora a vyhodnotili nejhezčí masky.

Byl to náročný a dlouhý den, ale skvěle se nám vydařil!

Datum vložení: 13. 7. 2022 23:10
Datum poslední aktualizace: 13. 7. 2022 23:24