Okresní kolo fyzikální olympiády

I v této době se někteří žáci zapojují do online řešení různých soutěží a olympiád. Všem děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Ve čtvrtek 18. března 2021 se konalo okresní kolo fyzikální olympiády kategorie E (pro deváté ročníky a kvarty víceletých gymnázií) a kategorie F (pro osmé ročníky a tercie víceletých gymnázií). Toto kolo proběhlo on-line  v systému OSMO. Soutěžící měli k dispozici na vypracování čtyř rozsáhlých příkladů čtyři hodiny a poté půl hodiny na oskenování svých prací a odevzdání.

Naši školu velmi úspěšně reprezentovala v kategorii E Lucie Šubertová ze třídy 9.A. Získala krásné třetí místo!

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a také za pečlivou přípravu na tuto soutěž v tomto ne příliš jednoduchém čase.

Mgr. Jana Lounová

Datum vložení: 15. 3. 2021 17:40