Online inspirace a konec Tufest štace

Výstava online

Výuku online jsme si již vyzkoušeli dostatečně, což takhle podívat se na výstavu online?

Není to sice ono, ale vy, co se do Šternberského kláštera nedostanete osobně a naši expozici nespatříte na vlastní oči, si můžete udělat alespoň letmou představu o tom, jak šikovní jsou naši žáci a v jak nádherných prostorách jsou obrázky dětí nainstalovány. Práce zde prezentujeme celkem ve třech místnostech – vše v přízemí Šternberského kláštera, kde se nachází komunitní centrum.

Výstava je zde prezentovaná jako kolekce prací inspirovaná dílem malíře Vincenta Chigniera. Naši žáci vystavují veřejně jako opravdoví umělci. V sobotu 24.9. od 19 hodin se v těchto prostorách bude konat slavnostní ukončení výtvarného festivalu Tufest, kterého se v létě účastnili i naši žáci a na který jste všichni zváni.

Příjemnou podívanou.

Ludmila Vacová