Pohár rozhlasu – krajské kolo

Starší žáci vezou z krajského kola školních atletických závodů Pohár rozhlasu třetí místo.

Nebylo to vůbec jednoduché. V dešti, chladu a hlavně velmi kvalitní konkurenci atletů se muselo družstvo kluků poprat s šesti disciplínami – 60 m, 1 500 m, skok vysoký, skok daleký, vrh koulí a štafetou 4x60 m. Za výkony se klukům počítaly body ze součtu bodů, pak pořadí škol.  Těšilo nás několik osobních rekordů. Musíme však uznat, že vítězné školy měly opravdu velmi silný tým a jejich závodníci podávali nádherné výkony. My jsme však bojovali také ze všech sil, proto jsme „urvali“ ve velké konkurenci krásné třetí místo.

Školu reprezentovali: Dan Nesvadba, Vašek Šíma, Adam Štencl, Miroslav Dobrovschi, Vojtěch Richter, Šimon Bujnoch, Šimon Spurný, Jonáš Nesrsta a Ondřej Štrambach.

Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!

Michaela Mondeková

Datum vložení: 3. 6. 2022 13:59